Sonsuza kadar en iyi temizlik şirketi !

Çalışma Saatleri : Pzrt-Cmtr (08.00 - 18:00)

mobile-icon Bizi Arayabilirsiniz !0212 540 41 42
mobile-icon Fax !0212 624 24 23

Hakkimizda

HAKKIMIZDA

Firmamız CVS Temizlik Hizmetleri adı altında 1993 yılında faaliyetlerine başlamış olup 25 yıllık deneyim ve tecrübe sahibidir. 2017 yılında Hizmet Kalitesini arttırmak ve farklı yakalarda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına Cvs Grup Temizlik Hizmetleri ve Ticaret LTD. ŞTİ. hizmete girmiş ve sektörde yeri olan güçlü firmalarla çalışarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

1993 yılında başlamış olan ticaret hayatında kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız market ekipmanları, metal ahşap ofis ekipmanları, metal nikel krom kaplama, temizlik ve mağaza taşımacılığı alanlarında sektörde yeri olan firmalarla çalışarak kendini geliştirmiş ve ürün yelpazesini genişleterek müşterilerine farklı seçenekler sunmayı başarmıştır.

CVS GRUP en kaliteli ürünü yanına en ekonomik fiyatı koyarak en kısa sürede müşterilerine teslim etme misyonu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

CVS GRUP siz müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirebilmek için kaliteden ödün vermeden satış sonrası hizmeti ile en başarılı olmayı hedeflemiştir.

Welcome

CVS TEMİZLİK FİRMASINA HOŞGELDİNİZ

Genel Temizlik, Periyodik Temizlik, Cam ve Dış Cephe Temizliği, Fabrika Temizliği, İnşaat sonrası genel Temizlik, Yangın ve Sel Temizliği, Yerinde Halı ve Koltuk Temizliği ve İşletmelere Yönelik Paket Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aylık, iki haftalık veya haftalık programda size hizmet edebilir ve iş ihtiyaçlarınıza uygun bir plan oluşturabiliriz. ihtiyaç ve dileklerinizi yerine getirdiğimizden emin olmaları için müşterilerimize çevre dostu temizleme hizmetler sunmaktayız.

HakkımızdaÇözümlerimiz

Welcome

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak daha sağlıklı ve temiz çalışma ortamları oluşturarak ve devamlı müşteri memnuniyetini güveninirliğini sağlamak için çalışıyoruz.

Welcome

Kaliteli Temizlik Ekipmanları

Son teknoloji ürünlerini takip ederek Hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek için çözümler üreterek yolumuza devam etmekteyiz.

Welcome

Hızlı ve Etkili Servis

Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede tutarak hızlı güvenli ve sağlıklı temizlik hizmeti sunmaktayız.

Kalite Profilimiz

  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyetinin Sağlanması
  • Hizmet Kalitesinin sürekli iyileştirilmesi
  • Personellerimizin Eğitimlerini ve Sürekleri Gelişmelerini Sağlamak
  • Müşterilerimize Her Zaman sınırsız Hizmet Sunmak

Misyonumuz

Müşterilerimize En kaliteli hizmeti sunarak daha sağlıklı ve temiz çaışma ortamları oluşturmak ve devamlı müşteri memnuniyetini, güvenirliliğini sağlamak

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirerek sektörde lider olmak

Çalışma Esaslarımız

  • Çalışma sistemimizin yürütülmesi için gerekli olan tüm temizlik ekipmanları ve ayrıca çalışma alanına uygun eğitilmiş profesyonel ekiplerle hizmet vermekteyiz.
  • Firmamız hizmet verilecek yeri önceden gezerek gerekli işlemlerin ne olduğunu kayıt eder ve programlanmış zamanda hiç bir zaman problem çıkmadan zamanında müşterilerimize teslimi konusunda büyük özen gösterir.
  • Sürekli olarak hizmet sağladığımız müşterilerimizle onların istemleri dahilinde bir çalışma formu hazırlanır. Bu form personelimizin hizmetini sunması açısından kolaylık sağlaması amacını güder.
  • Temizlik ürünlerimizin tamamı insan sağlığında tehlike oluşturmayan ISO 9001, TSE belgeli ve SAĞLIK BAKANLIĞI onaylıdır