Sonsuza kadar en iyi temizlik şirketi !

Çalışma Saatleri : Pzrt-Cmtr (08.00 - 18:00)

mobile-icon Bizi Arayabilirsiniz !0212 510 17 63
mobile-icon Bizi Arayabilirsiniz !0212 510 98 08

Portföy

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizlik Servisi – Bireylerin, işletmelerin veya şirketlerin çeşitli alanlarda temizlik işleri yapmaları için sözleşme yaparak gelir elde eden temizlik şirketleri tarafından ağırlıklı olarak kullanılan geniş bir terimdir.

Temizlik şirketleri, zengin bölgelerde daha yüksek bir konsantrasyon ile neredeyse her şehirde ve şehirde bulunabilir. Tipik olarak bu şirketler, hizmetlerini profesyonel bir satış ekibi, reklamcılık, veya web siteleri aracılığıyla pazarlamaktadır.

Cvs Temizlik Firması Fabrika Bakımı temizleme hizmeti sunan ekip ile profesyonel uzmanlığa sahiptir. Fabrika Temizlik hizmetleri özel gereksinimler gerektirmektedir. Özel eğitim almış Endüstriyel Şirketlerle ortak çalışmalarımız neticesinde Şirketlerin mobil ekipleri tarafından, Fabrika temizliği yapılmadan önce çalışan Makinaların kapatılması veya arızalanmaması için önlemler alınır.  Bu önlemlerin başında Endürstiyel şirketler ile çalıştığımız ekibin iş zamanın’da Firmamız ile irtibatta olmalarıdır. Genel temizlik ve bakım programının işleyişi esnasında ilgili görevliler tam zamanında ihtiyaç duyulduğunda anlaşmaya binayen hazır bulunmaktadırlar. Fabrikanın kesintiye uğraması gereken zamanlarda, üretim hattının temizlenmesi ve kapatılması için özellikle önemli olan son zamanlara kadar uzmanlar bize refakat etmektedirler. Temizlik hizmetimizle Sağlanan Yöntem Metotlarımız, Risk Değerlendirmeleri ve sunulan fotoğrafik raporlarla tam olarak yönetilir, planlanır ve yerine getirilir.

Banka Temizliği

Cvs Temizlik firmasının banka temizleme hizmetleri ile bankanıza veya kredi merkezinize olağanüstü bir temizlik getirebilirsiniz. Bankamızın temizleme hizmetleri, tesisiniz için net, profesyonel bir görünüm sağlamanıza, müşterilerinize güven sağlamanıza yardımcı olur.CVS Temizlik banka temizleme hizmetleri ile, bankalardaki Marka varlığınız her hafta lekesiz tutulur.

Bankaları ve Finansal Kurumlarını iyi tanıyoruz. Mali kurumlar, ticari temizlik maddelerinden daha yüksek hizmet derecesi talep eden benzersiz temizlik ihtiyaçlarına sahiptir. Cvs Temizlik’deki işletmecilerimiz ve Temizlik ekibimiz finansal kurumların temizlik ve güvenlik ihtiyaçlarına özel olarak eğitilmişlerdir; böylece, temizleyicilerimizden tam olarak yararlanabilirsiniz.

Banka Güvenliği ön planda tutulur. Bankamızın temizleme hizmetleri, işyerinizin güvenliğine olarak saygılıdır. Yerinde iken, bulunduğumuz yerden haberdar olabilmeniz için yerel CVS TEMİZLİK sahibi bankanızın yönetim kadrosuyla irtibatta kalacaktır. Aynı zamanda, temizleyicilerin tam üniforma ve belirgin kimlik etiketleri giymelerini ve belirlenen kurallara uymalarını büyük hissiyatla belirtiyoruz.

İşyerindeki mikropları ortadan kaldırırız. Özel CvsShield® sistemimizle temas halinde % 99,99 mikrop ve bakteri yok edilir. Bu yenilikçi sistem, lifli yüzeyler ve klavyeler, ATM’ler ve kapı kolları gibi yüksek dokunmatik alanlar da dahil olmak üzere, diğer dezenfeksiyon sistemlerinin çözemediği alanlara erişmek ve yüzeyleri tedavi etmek için püskürtülür sprey kullanır.

Üstün Ekipmanlara güveniyoruz. Bankanızın temizleyicileri, mikrofiber bezler ve HEPA filtre vakumları gibi en üst malzeme ve ekipmanları kullanmaktadır. Mikrofiber bezlerimiz ve düz paspaslarımız, toz, kir ve bakteri geleneksel temizlik malzemelerinden daha etkili bir şekilde yakalarken, HEPA filtreli vakumlar nefes aldığınız havayı tam anlamıyla temizlerken zararlı havadaki parçacıkları yakalar.

Lekesiz Zemin Sunuyoruz. Yerel CVS Temizlik firması banka temizleme hizmetlerini sunarken tesisinizde kullanılan her türlü döşeme için günlük temizliğe dikkat etmektedir. Ayrıca, halı, fayans, mermer ve diğer zemin türleri için düzenli yoğun temizlik hizmetleri de sunuyoruz.

Kuralları biliriz. Cvs Temizlik işyerinizin tüm standart ve yönetmeliklerine uygun olmasını sağlayan bir temizlik planı tasarlar.

Yeşil Temizlik Uygulamasını Yapıyoruz. Diğer birçok temizlik hizmetinden gelen temizlikçilerin aksine, Cvs Temizlik ekip üyeleri, özellikle işyerinde sert kimyasal kullanımı azaltacak stratejiler konusunda eğitilir.

Temizlememizi Garanti Ediyoruz. Cvs Temizlik
banka temizlik hizmetleri, memnuniyet garantimiz ile desteklenmektedir. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Şunlar da ilginizi çekebilir