Sonsuza kadar en iyi temizlik şirketi !

Çalışma Saatleri : Pzrt-Cmtr (08.00 - 18:00)

mobile-icon Bizi Arayabilirsiniz !0212 510 17 63
mobile-icon Bizi Arayabilirsiniz !0212 510 98 08

Portföy

Villa Temizliği

Bu sektörde Cvs Temizlik olarak en iyi Villa temizleme hizmetini sunmayı taahhüt ediyoruz, bu nedenle  Villa temizliğini çok ciddiye alıyoruz . Villa temizliği hizmeti sunan bir Temizlik hizmet şirketi olarak, zamanınızın çok değerli olduğunun farkındayız ve bunu bildiğimiz için Villa temizliğine hassasiyetle yaklaşıyoruz. Villa temizliği için yönlendirdiğimiz ekibimiz işini severek yapar ve en kısa sürede tamamlar.

Temizlik Otoritesi’ndeki uzmanlarımız, mülkünüzü en iyi şekilde tüm yıl boyunca yaşanılabilir tutmak için çaba göstermektedir. Değerli müşterilerimize ayrıntılı  Villa temizleme hizmetleri sunmaktayız. Her hafta, her iki haftada bir, üç haftada bir, dört haftada bir, ayda bir aralıklarla veya tek seferlik temizlik de dahil olmak üzere ihtiyaç ve tercihlerinize göre farklı temizleme sıklığı sunuyoruz.

Site Temizliği

Sıhhi tesisat, ısıtma ve soğutma koşullarının iyice temiz ve kullanılabilir olduğunu garanti etmek için, şantiye sonrası temizlik her zaman önerilir.

Cvs Temizlik firması sitenizde karmaşaya neden olan ne olursa olsun sitenizin daha düzenli hale geleceğini garanti eder. Evinizde veya apartman daireniz için temizliğe vaktiniz yoksa bizi hemen arayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun temizlik hizmetleri için size bir plan hazırlayabiliriz.

Şunlar da ilginizi çekebilir